Prezent pod choinkę dla dzieci

Wciąż zmieniające się trendy zakupowe i ciągle rozwijająca się technika, spowodowały zdecydowaną zmianę w preferencjach dziecięcych dotyczących prezentów na Boże Narodzenie. Niektóre z zabawek cieszą się niesłabnącą  popularnością, są też takie, które tę popularność zyskują z roku na rok.


W pierwszej grupie często znajdują się żywe zwierzęta: psy, koty, papugi, co skończyć się może oddaniem takiego zwierzaka, jeśli nie był przemyślanym prezentem. Dlatego też, coraz częściej producenci tworzą zabawki naśladujące zwierzęta, którymi łatwiej jest się opiekować.

Roboty interaktywne

W kategorii nowinek technologicznych znajdują się roboty zaprogramowane, interaktywne, albo też takie, które można samemu programować.

Dzieci mogą wykorzystać swoje umiejętności i nauczyć interaktywnego zwierzaka wykonywania komend. Roboty zwierzaki są także lubiane przez dzieci ze względu na ciekawy wygląd, interesujące funkcje czy oryginalne dźwięki jakie wydają.

Warto się zatem przyjrzeć propozycjom interaktywnych zwierzaków. Clementoni Pet Bits to kilka interaktywnych zwierzątek, które znajdując się koło siebie, mogą się komunikować.

Każdy maluch znajdzie coś dla siebie: królik, panda, piesek i kotek to dostępne zwierzątka Pet Bits. Możemy również uradować naszego malucha egzotycznym zwierzątkiem: Koko programowany Robot Krokodyl może być ciekawą propozycją dla małych wielbicieli Safari.