Polska firma produkująca zabawki w naszym kraju, zdobywając przy okazji kolejne rynki na świecie. Cobi wdziera się przebojem do serc dzieci na całym świecie i trzeba powiedzieć, że mają ku temu argumenty. Argumenty w postaci ciekawego asortymentu, który z każdym dniem jest coraz większy i ciekawszy. Świnka Cobi to prawdziwy hit sprzedażowy okresu świątecznego w 2021 roku. Klocki Cobi zaczęli doceniać również kolekcjonerzy, którzy chętnie sięgają po zestawy z serii Historical Collection. Coraz więcej licencji klocków Cobi opiera się na znanych serialach animowanych oraz modelach samochodów. Czy polskiemu producentowi uda się zdetronizować innych wielkich producentów? Jakie mają na to szanse?

Dzięki ciągłemu rozwojowi szanse na zaciekawienie rynku światowego są coraz większe. Klocki Cobi już teraz znajdują się na podium wytwórców klocków na świecie, a apetyty na wywalczenie pierwszego miejsca rosną w miarę jedzenia. Klientów nie brakuje, więc pierwszy z warunków bycia najlepszym zostaje sukcesywnie spełniany. W swojej ofercie mają również wiele produktów, które w żaden sposób nie są związane z klockami. Do najciekawszych należą:

  • Świnka Cobi, która zyskała swoją popularność głównie dzięki TikTokowym filmom, ale także inne zwierzęta z serii Little Live Pets
  • Zestawy upiększające dla małych modelek, do których należy chociażby Aplikator do ozdabiania paznokci oraz zaplatacz warkoczyków
  • Urocze maskotki Cobi Cutie Pets, które zainteresują kolorystyką i jakością wykonania zwłaszcza najmłodsze dziewczynki

Jak na producenta klocków, Cobi dzięki swojej urozmaiconej ofercie zyskuje w porównaniu do innych marek. Dokładając do tego flagowe serie klocków Cobi, otrzymujemy całkiem pokaźną kolekcję, obok której nie można przejść obojętnie. Kwestią czasu jest więc wdarcie się na sam szczyt producentów klocków i zaistnienia na jeszcze większej ilości rynków. Tymczasem warto wybrać się do sklepu z zabawkami i zaopatrzyć w kolekcję, która przysporzy zarówno nam, jak i naszym dzieciom wiele frajdy podczas układania klocków czy bawienia się pozostałymi zabawkami.