„Moje pierwsze sterowane radiowo autko” to seria miękkich autek dla maluszków. Dzieci od najmłodszych lat mogą ćwiczyć koordynację „ręka-oko” ale także poznać kierunki (przód-tył) i strony (lewo-prawo).

Autka Revellino są rewelacyjne nie tylko do zabawy w salonie czy korytarzu, ale również swobodnie poruszają się po miękkim dywanie czy kocyku. Dziecko może swobodnie sterować za pomocą pilota przypominającego kierownicę.

Traktorek to autko przedstawiające zielony traktorek z pięknym uśmiechem, który może stać się przyjacielem dziecka i towarzyszyć mu nie tylko w ciągu dnia jako autko, ale także wieczorem jako przytulanka do snu.

Autko rodzinne Świnki Peppy, to kolejna gratka dla szkraba. Poza sterowaniem autkiem na wycieczki, możemy z łatwością wyciągnąć pluszaki Peppy i Taty Świnki z autka i zrobić im piknik, albo małe przyjęcie.

Wyścigówka numer 19 wygra dla nas każdy wyścig z uśmiechem na ustach, wywołując w nas pozytywne emocje. Uruchamiają miękkie autko możemy liczyć na ekscytujące przejażdżki i emocjonujące wyścigi.

Miękki pluszowy pojazd Revellino to zdalnie sterowane autka dla dzieci w wieku od 2 lat. Karoseria każdego autka wykonana została z wysokiej jakości pluszowego materiału, który można z łatwością zdjąć i wyprać. Dziecko może autko również swobodnie przytulić. Pilot sterowania został zaprojektowany w taki sposób, by obsługa nie sprawiała trudności małemu dziecku a przyciski reagowały sprawnie na manewry malucha. Autko posiada również system dźwiękowy – przyjemny dla ucha klakson odzywa się po naciśnięciu przycisku sterownika.

Cechy:
– Wykonany z miękkiego pluszu – bez zadrapań na meblach
– Gumowe opony – delikatny i cichy ruch autka
– Łatwe sterowanie – ruchy do przodu, do tyłu, na boki
– Niska prędkość – łatwe prowadzenie dla najmłodszych
– Odpinany pluszowy korpus – do przytulania i prania (30st)
– Bezprzewodowy pilot – zasięg do 5 m
– Doskonalenie koordynacji zmysłów – szybkie reakcje i połączenie
jednoczesnego działania zmysłów dotyku, wzroku i słuchu
– Pokazanie działania łańcucha przyczynowo-skutkowego

Długość autka: ok 18 cm
Zasilanie na baterie: 5 baterii AA 1,5 V
Wiek: 2+