Zabawki plastyczne i kreatywne to najlepszy sposób na rozwinięcie zdolności manualnych Twojego dziecka, a także na wyzwolenie fantazji i kreatywności! Od ciastoliny, pieczątek, zestawów do malowania i rysowania, po wycinanki, szablony, zabawę w małego architekta, konstrukcje robotów. Super zestawy zabawek kreatywnych pomogą w rozwoju Twojego dziecka w każdym wieku i rozwiną talenty nie tylko plastyczne. Zobacz naszą całą ofertę!

Rozwiń zdolności manualne małego artysty

Oferujemy przeróżne zestawy kreatywne, zabawki plastyczne i pozostałe akcesoria wspomagające kreatywność Twojego dziecka. Znajdziesz u nas stempelki, masę plastyczną, tablice kreatywne, tablice interaktywne, przyrządy do rysowania, malowania, wycinanki, szablony, kolorowanki, rysunki, domki do malowania, kształty magnetyczne, pieczątki o różnym kształcie, wpinanki, modelinę, ciastolinę, glinę, zestawy do dekoracji, auta, księżniczki do dekoracji, magiczne mozaiki. Oferujemy także zestawy do szydełkowania oraz wiele innych.

Bezpieczeństwo i wysoki standard zabawek

W naszym sklepie znajdziesz także bezpieczne i przetestowane zestawy z popularnych marek: SPIN MASTER, ALEXANDER, Clementoni, COBI, DANTE, EPEE, HASBRO, MATTEL, MGA Entertainment, SIMBA, TM Toys, TREFL. Wszystkie zabawki plastyczne i nowości znajdziesz na naszej stronie internetowej Zabawkitotu.pl  lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych Świat Zabawek. Znajdź najbliższy sklep: Sklep z zabawkami Świat Zabawek. Zapraszamy!